محل تبلیغات شما

امروزه یکی از مشکلاتی که باغداران در امر خرید و فروش نهال دارند وجود واسطه گر ها در بازار هس، واسطه گرهایی که هدفشان قطع رابطه تولیدکننده و مصرف کننده وبالابردن قیمت نهال هس.

برتر نهال بر این شد تا با قطع رابطه از واسطه گرها و ایجاد محیطی سالم در خرید و فروش باعث بشه باغداران و کشاورزان به طور مستقیم از تولید کننده اقدام به خرید نهال کنند.

من به عنوان یک شهروند ایرانی وقتی برتر نهال رو دیدم که به فکر تولید کننده هس و میخواد بهترین نهال ها رو برای مصرف کننده و باغداران ارائه کنه اقدام به خرید نهال کردم و با کیفیتی که در محصولات دیدم باعث شد دوستان و آشنایان رو به این نهالستان معرفی کنم.

برای اولین بار در کشور دیدم که  کلیه نهال های این مجموعه با گارانتی 5 ساله عرضه می شه.

اگر میخواهید به طور مستقیم از تولید کننده، نهال خریداری کنید  با شماره های 091432393 - 090232393 تماس بگیرید یا از طریق قسمت تماس با ما در سایت اقدام به ارتباط با کارشناسان فروش کنید تا بهترین نهال رو  با بالاترین کیفیت خریداری به شما عرضه کنن.

رفع مشکل کشاورزان با قطع رابطه از واسطه گرها

نکات کاشت و نگهداری از درخت بادام

گردوی سیاه و انواع دیگر نژاد های گردو

نهال ,واسطه ,کننده ,قطع ,اقدام ,رابطه ,قطع رابطه ,اقدام به ,مصرف کننده ,از واسطه ,واسطه گرها

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها